22 sie 2022

Zapraszamy na CEDE 2022

Zapraszamy na CEDE 2022

30. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych
CEDE 2022 odbędzie się w Łodzi w dniach 22-24 września.

 

CEDE to wystawa stomatologiczna z najdłuższą tradycją w kraju. Od 30 lat jest miejscem spotkań tysięcy praktyków ze światem biznesu. Łączy lekarzy z technologiami, które pomagają leczyć skuteczniej i bezpieczniej. Na wystawie prezentują się twórcy i sprzedawcy wszelkich produktów wspierających proces leczniczy oraz usprawniających prowadzenie praktyki dentystycznej.

CEDE co roku przyciąga najlepszych stomatologów nie tylko z Polski, ale i całego świata. To doskonała okazja na bezpośrednie spotkanie z ciekawymi osobistościami  i wspólne omówienie wystawy produktów dentystycznych. Podczas każdej edycji odbywają się ciekawe wykłady podejmujące różnorakie tematy, które jednocześnie wzbogacają wystawy stomatologiczne. Wydarzenie te przyciąga rok rocznie nie tylko wystawców, ale i osoby związane z szeroko rozumianą branżą stomatologiczną.

30. edycja CEDE to dobra okazja, aby choć na chwilę spojrzeć wstecz. Jak mówią historycy, bez tego trudno snuć wizję przyszłości. Pomimo oczywistej metamorfozy rynku CEDE w dalszym ciągu jest ważnym ogniwem synergii pomiędzy biznesem, nauką i praktyką.

Więcej informacji: https://www.cede.pl/

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska A2.31
Wróć do wszystkich aktualności