Kariera

Pracuj z Medilab.
Dołącz do nas!

W firmie Medilab oferujemy wiele możliwości kariery. Jeśli jest Ci bliska nasza filozofia, chcesz włączyć się w realizację naszej misji, jesteś nastawiony na rozwój i doskonalenie swoich umiejętności – chętnie Cię poznamy!

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na żadne stanowisko.

Aktualne oferty pracy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNICZKA / KIEROWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków

  • zarządzanie i nadzór nad pracą zespołu Biura Obsługi Klienta

  • obsługa klienta biznesowego i indywidualnego, w tym rozwiązywanie problemów

  • pełna obsługa zamówień i bieżących zapytań klientów

  • zarządzanie zgłoszeniami i zapewnienie odpowiedniego poziomu efektywności

  • optymalizacja działań zespołu oraz odpowiedzialność za wyniki pracy

  • bieżąca organizacja pracy zespołu

  • wprowadzanie procedur oraz optymalizacja procesów

  • ciągłe poszukiwanie i wdrażanie ulepszeń w zakresie obsługi klienta

  • rozpoznawanie potrzeb klientów i proponowanie najlepszych rozwiązań

  • komunikacja z klientami za pośrednictwem różnych narzędzi

  • bezpośrednia obsługa klienta

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta

  • weryfikacja pracy pracowników działu

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

  • monitorowanie wskaźników poziomu obsługi klienta oraz innych czynników

  • bezpośrednia współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • duże doświadczenie zawodowe w i budowaniu relacji z klientami i partnerami biznesowymi

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej i innych

  • kreatywność i otwartość w podejściu do klienta

  • biegłość obsługi komputera i narzędzi analitycznych typu pakiet Office

  • umiejętność tworzenia i wdrażania strategii obsługi klienta

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z systemem ERP (najlepiej Kamsoft)

  • znajomość branży e-commerce

  • zdolności przywódcze i analityczne

  • umiejętność planowania i podejmowania decyzji

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • znajomość technik sprzedaży oraz umiejętność negocjacji

  • wykształcenie wyższe

Oferujemy

  • umowa o pracę z premią w zależności od osiągniętych wyników

  • stabilne zatrudnienie – szukamy pracownika na lata

  • praca od poniedziałku do piątku w stałych godzinach

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • możliwość rozwoju zawodowego – finansowanie szkoleń

  • specjalny rabat dla pracowników na produkty z naszej oferty

  • dofinansowanie karty sportowej

  • dobra lokalizacja prawie w centrum

  • duży parking

Prosimy o skorzystanie z poniższego formularza.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.