Kariera

Pracuj z Medilab.
Dołącz do nas!

W firmie Medilab oferujemy wiele możliwości kariery. Jeśli jest Ci bliska nasza filozofia, chcesz włączyć się w realizację naszej misji, jesteś nastawiony na rozwój i doskonalenie swoich umiejętności – chętnie Cię poznamy!

Aktualne oferty pracy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Białystok

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • jednozmianowy tryb pracy od poniedziałku do piątku
  • stabilne zatrudnienie w rodzinnej firmie o polskim kapitale
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie kart sportowych
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Główne zadania:

  • przyjmowanie i rozładunek dostaw
  • przygotowywanie wysyłek towarów do klientów
  • kontrola ilości i jakości przyjmowanego lub/i wysyłanego towaru
  • bieżące prace porządkowe w magazynie
  • stosowanie się do panujących procedur oraz przepisów BHP

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenia średniego
  • odpowiedzialności i dokładności
  • zaangażowania w wykonywane czynności
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Prosimy o skorzystanie z poniższego formularza.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty