fbpx
31 mar 2023

Podsumowanie XXV Zjazdu Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Epidemiologicznych

Podsumowanie XXV Zjazdu Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Epidemiologicznych

W dniach 27-29 marca  2023 r. odbył się w Łodzi jubileuszowy, XXV Zjazd Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Epidemiologicznych.

Na konferencję naukowo-szkoleniową zaproszono grono prelegentów, którzy zapewnili dużą porcję wiedzy oraz inspirację do dzielenia się doświadczeniami. Podczas spotkania odbyły się również wybory nowego Zarządu PSPE. Gratulujemy Pani Jolancie Korczyńskiej, nowej Pani Prezes, oraz całemu Zarządowi. Życzymy wytrwałości oraz dużo zdrowia!

W przerwie wykładów uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z ofertą firm wspierających PSPE. Na stoisku Medilab zaprezentowaliśmy nowy produkt do dezynfekcji wysokiego poziomu termolabilnych endoskopów i innych wyrobów medycznych na bazie kwasu nadoctowego o nazwie PERALEX 9 Hecto +. Produkt jest gotowy do użycia. W czasie 10 minut została potwierdzona normą EN 17126 jego skuteczność wobec spor (B. subtilis, B. Cereus, C. difficile). Więcej informacji o produkcie produkcie znajdą Państwo na naszej stronie www > PERALEX 9 Hecto +

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.

Wróć do wszystkich aktualności