21 kwi 2023

Podsumowanie I Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Czyste Leczenie”

Podsumowanie I Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Czyste Leczenie”

W dniach 17-19 kwietnia  2023 r. odbyła się w Hotelu Gołębiewski w Wiśle I Konferencja Naukowo – Szkoleniowa „Czyste Leczenie” Europejskiego Stowarzyszenia Czyste Leczenie.

Do wygłoszenia wykładów zaproszono wielu znamienitych prelegentów, którzy zapewnili dużą porcję wiedzy oraz inspirację do dzielenia się doświadczeniami. Nasza Konsultant Naukowa dr n. med Justyna Piwowarczyk wygłosiła wykład ”Jak budować fundamenty w dziedzinie higieny i dezynfekcji?”. Przeprowadziła również serię warsztatów na temat „Normy europejskie, regulacje prawne, wytyczne ekspertów – jak je rozumieć i stosować w praktyce?”, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

W przerwie wykładów uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z ofertą firm. Na stoisku Medilab zaprezentowaliśmy nowy produkt do dezynfekcji wysokiego poziomu termolabilnych endoskopów i innych wyrobów medycznych na bazie kwasu nadoctowego o nazwie PERALEX 9 Hecto +. Produkt jest gotowy do użycia. W czasie 10 minut została potwierdzona normą EN 17126 jego skuteczność wobec spor (B. subtilis, B. Cereus, C. difficile). Więcej informacji o produkcie znajdą Państwo na naszej stronie www > PERALEX 9 Hecto +

Serdecznie dziękujemy za udział w warsztatach oraz wykładzie oraz odwiedzenie naszego stoiska.

Wróć do wszystkich aktualności