fbpx
20 wrz 2023

Konferencja regionalna PSSM “Dekontaminacja wyrobów medycznych” Toruń

Konferencja regionalna PSSM “Dekontaminacja wyrobów medycznych” Toruń
W dniu 20 września 2023 r w Toruniu odbyła się Konferencja regionalna Polskiego Stowarzyszenia Sterylizacji Medycznej zatytułowana “Dekontaminacja wyrobów medycznych”.

Była to piąta konferencja z zaplanowanych w tym roku siedmiu konferencji. W 2023 roku organizatorzy postanowili zorganizować je w miejscowościach: Katowice, Lublin, Kielce, Suwałki, Toruń, Koszalin, Gorzów Wielkopolski, Łódź. Cykl konferencji regionalnych jest kontynuacją zeszłorocznego planu dotarcia do jak największej liczby osób zajmującą się procesami mycia, dezynfekcji i sterylizacji narzędzi.

Podczas konferencji poruszone były kwestie: Dużym zainteresowaniem cieszył się wykład Aleksandry Delipacy-Nowak “Dezynfekcja i mycie narzędzi medycznych zgodnie z aktualnymi wytycznymi”.
W przerwie wykładów uczestnicy melii możliwość zapoznania się z ofertą firm. Na naszym stoisku zainteresowaniem cieszyły się opracowane przez nas plany higieny do gabinetów medycznych, stomatologicznych, podologicznych, beauty i innych. Więcej tego typu materiałów mogą Państwo znaleźć na naszej stronie www > PLIKI DO POBRANIA
Zaprezentowaliśmy również nowy produkt do dezynfekcji wysokiego poziomu termolabilnych endoskopów i innych wyrobów medycznych na bazie kwasu nadoctowego o nazwie PERALEX 9 Hecto +. Produkt jest gotowy do użycia. W czasie 10 minut została potwierdzona normą EN 17126 jego skuteczność wobec spor (B. subtilis, B. Cereus, C. difficile). Więcej informacji o produkcie znajdą Państwo na naszej stronie www > PERALEX 9 Hecto +
Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie do udziału w tym przedsięwzięciu a uczestnikom za odwiedzenie naszego stoiska.  
Wróć do wszystkich aktualności