÷ Zapraszamy do Akademii Bone, Biomaterials & Beyond!

 

Szanowni Klienci,
zgodnie z oczekiwaniami wielu z Was, jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości poinformowania o powstaniu nowej Akademii Bone, Biomaterials & Beyond (www.bbb.academy), której Tecnoss Dental jest dumnym Złotym Sponsorem.

BBB Academy (BBBA) to niekomercyjne stowarzyszenie naukowe zrzeszające profesjonalistów stomatologicznych, otwarte również na biologów i bio-inżynierów. Głównym założeniem Akademii jest poszerzenie wiedzy naukowej i klinicznej na temat dwufazowych biomateriałów z kolagenem,  w celu ciągłego udoskonalania możliwości rehabilitacji pacjentów po zabiegach implantologicznych poprzez stosowanie najbardziej skutecznych, rzetelnych i przewidywalnych technik chirurgicznych i materiałów.

BBBA zostało ufundowane przez dziewięciu założycieli, którzy początkowo nominowali 21 aktywnych członków
i 10 członków honorowych.

Pierwszym Prezesem jest prof. Antonio Barone (Uni Geneve), Prezesem elektem jest prof. Adriano Piattelli (Uni Chieti), prof. Ulf Nannmark jest Prezesem Międzynarodowym, a dr Roberto Rossi jest pierwszym Wiceprezesem.

Jesteśmy bardzo zadowoleni i podekscytowani nową Akademią, liczymy na jej wzrost, a z biegiem czasu na to,
że stanowić będzie źródło najbardziej prestiżowych referencji klinicznych i naukowych dla nas wszystkich.
Przed końcem roku strona internetowa Akademii zostanie wyposażona w dział poświęcony przypadkom klinicznym, a nowe streszczenia badań będą okresowo wysyłane oficjalnym newsletterem Akademii do wszystkich jej członków.

Dodatkowo aktywni użytkownicy będą mogli uczestniczyć w przyszłych wieloośrodkowych badaniach klinicznych opracowanych przez Zarząd BBBA oraz Komitet Naukowy.

Naszym marzeniem i oczekiwaniem, jest aby nowe stowarzyszenie stało się prawdziwą międzynarodową wysoce profesjonalną grupą, w której można wymieniać wiedzę, pomysły, nowe protokoły i ostatecznie wszelkimi sposobami przyczynić się do poprawy zawodu stomatologa!

Wszystkich chętnych do wstąpienia do Akademi BBB prosimy o wypełnienie formularza .

Zespół Medilab