PREPARATY DEZYNFEKUJĄCE I MYJĄCE ORAZ SPRZĘT DO UTRZYMANIA HIGIENY
Lysoformin rapid
Preparat do dezynfekcji i mycia wszystkich zmywalnych dużych powierzchni, powierzchni nieinwazyjnych wyrobów medycznych oraz różnego rodzaju wyposażenia.
Phago`Gel Sterisol
Preparat w postaci żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk
Oxivir Sporicide Wipe
Sporobójcze gotowe do użycia chusteczki o szerokim spektrum biobójczym do dezynfekcji i mycia wszelkiego rodzaju wodoodpornych powierzchni oraz powierzchni nieinwazyjnych wyrobów medycznych.
Oxivir Excel
Preparat o szerokim spektrum biobójczym do dezynfekcji i mycia wszelkiego rodzaju wodoodpornych powierzchni oraz powierzchni nieinwazyjnych wyrobów medycznych.
Oxivir Excel Wipe
Chusteczki o szerokim spektrum biobójczym do dezynfekcji i mycia wszelkiego rodzaju wodoodpornych powierzchni oraz powierzchni nieinwazyjnych wyrobów medycznych.
Phago'Gel
Preparat w postaci żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk
Phago'clean Endo
Preparat do manualnego mycia endoskopów, wyposażenia laboratoryjnego, narzędzi i innych wyrobów medycznych.
Enzymex L9
Płynny, trójenzymatyczny preparat do manualnego mycia i dezynfekcji narzędzi, endoskopów oraz innych wyrobów medycznych.
Medizyme 3Plus
Trójenzymatyczny preparat do manualnego i maszynowego mycia narzędzi, endoskopów oraz innych wyrobów medycznych.
Medizyme Foam
Trójenzymatyczny preparat w pianie do mycia narzędzi i innych wyrobów medycznych.
NDP Air Total + Green CE
Bezobsługowa dezynfekcja powierzchni nieinwazyjnych wyrobów medycznych oraz wyposażenia medycznego.
MediQuick
Alkoholowy preparat do szybkiej dezynfekcji powierzchni nieinwazyjnych wyrobów medycznych.
Suma Tab D4
Preparat na bazie chloru w postaci tabletek do dezynfekcji wszelkiego rodzaju wodoodpornych powierzchni, w tym powierzchni kontaktujących się z żywnością oraz powierzchni zanieczyszczonych organicznie.
Titan Chlor Plus Tablets
Preparat na bazie chloru w postaci tabletek do dezynfekcji i mycia wszelkiego rodzaju wodoodpornych powierzchni, w tym powierzchni kontaktujących się z żywnością oraz powierzchni zanieczyszczonych organicznie.
Taski Sprint Degerm
Preparat w koncentracie o neutralnym zapachu do dezynfekcji i mycia wszelkiego rodzaju wodoodpornych powierzchni w tym powierzchni kontaktujących się z żywnością.
Oxivir Plus Spray
Gotowy do użycia preparat do dezynfekcji i mycia wszelkiego rodzaju wodoodpornych powierzchni oraz powierzchni nieinwazyjnych wyrobów medycznych.
Suma Alcohol Wipes
Gotowe do użycia chusteczki do dezynfekcji na bazie alkoholu polecane do stosowania w służbie zdrowia oraz obszarze spożywczym.
Suma Alcohol Spray D4.12
Gotowy do użycia preparat na bazie etanolu do dezynfekcji wszelkiego rodzaju wodoodpornych powierzchni odpornych na działanie alkoholi, w tym powierzchni kontaktujących się z żywnością.
Oxivir Sporicide
Sporobójczy gotowy do użycia preparat o szerokim spektrum biobójczym do dezynfekcji i mycia wszelkiego rodzaju wodoodpornych powierzchni oraz powierzchni nieinwazyjnych wyrobów medycznych.
Oxivir Excel Foam
Preparat o szerokim spektrum biobójczym do dezynfekcji i mycia wszelkiego rodzaju wodoodpornych powierzchni oraz powierzchni nieinwazyjnych wyrobów medycznych.
Oxivir Plus
Preparat w koncentracie do dezynfekcji i mycia wszelkiego rodzaju wodoodpornych powierzchni oraz powierzchni nieinwazyjnych wyrobów medycznych.
Phago'scope APA
Preparat na bazie kwasu nadoctowego do dezynfekcji wysokiego poziomu termolabilnych endoskopów i innych wyrobów medycznych.
Phagocide D
Preparat na bazie glutaraldehydu do dezynfekcji wysokiego poziomu termolabilnych endoskopów i innych wyrobów medycznych. skuteczność sporobójcza preparatu wobec B.subtilis, B.cereus w 15 minut oraz działanie bójcze wobec spor C.difficile R027
Poradnik jak stworzyć procedurę higieniczno–sanitarną w gabinecie kosmetycznym, fryzjerskim, tatuażu i odnowy biologicznej.
Zestawienie Instrukcji i Procedur - Zapobieganie Zakażeniom w Gabinecie Stomatologicznym
Zestawienie Instrukcji i Procedur to: • zebrane w jednym miejscu najaktualniejsze wytyczne higieniczne • wygodny, praktyczny segregator – możliwość wpinania i przechowywania procedur oraz protokołów
MATERIAŁY STOMATOLOGICZNE, PROTETYCZNE, BIOMATERIAŁY I NARZĘDZIA
Evolution X-Fine (3 blistry 30x30mm)
Evolution X-Fine
GTO
GTO to heterologiczny miks kości korowo-gąbczastej z zachowanym kolagenem + TSV Gel, stosowany jako uniwersalny wypełniacz defektu kostnego.
Profilaktyka Stomatologiczna
Pełna gama produktów do profilaktyki stomatologicznej.
Pixie Pearls
Profilaktyczne perełki do piaskowania na bazie węglanu wapnia.
Curved Cortical Lamina
Płytki korowe wytworzone z wolnej od antygenów kości korowej pochodzenia zwierzęcego.