fbpx
21 cze 2022

30. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2022

30. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2022

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska A2.31 podczas 30. edycji Targów CEDE 2022

Termin:  22-24 września 2022r.

Miejsce: Expo-Łódź

CEDE to wystawa stomatologiczna z najdłuższą tradycją w kraju. Od 30 lat jest miejscem spotkań tysięcy praktyków ze światem biznesu. Łączy lekarzy z technologiami, które pomagają leczyć skuteczniej i bezpieczniej. Na wystawie prezentują się twórcy i sprzedawcy wszelkich produktów wspierających proces leczniczy oraz usprawniających prowadzenie praktyki dentystycznej.

CEDE co roku przyciąga najlepszych stomatologów nie tylko z Polski, ale i całego świata. To doskonała okazja na bezpośrednie spotkanie z ciekawymi osobistościami  i wspólne omówienie wystawy produktów dentystycznych. Podczas każdej edycji odbywają się ciekawe wykłady podejmujące różnorakie tematy, które jednocześnie wzbogacają wystawy stomatologiczne. Wydarzenie te przyciąga rok rocznie nie tylko wystawców, ale i osoby związane z szeroko rozumianą branżą stomatologiczną.

30. edycja CEDE to dobra okazja, aby choć na chwilę spojrzeć wstecz. Jak mówią historycy, bez tego trudno snuć wizję przyszłości. Pomimo oczywistej metamorfozy rynku CEDE w dalszym ciągu jest ważnym ogniwem synergii pomiędzy biznesem, nauką i praktyką.

Więcej informacji: https://www.cede.pl/

Inne wydarzenia