PREPARATY DEZYNFEKUJĄCE I MYJĄCE ORAZ SPRZĘT DO UTRZYMANIA HIGIENY
WIP'ANIOS EXCEL
Chusteczki dezynfekująco-myjące do wrażliwych na działanie alkoholi powierzchni wyrobów medycznych, sprzętu i wyposażenia.
Kolorowe dozowniki Sterisol
Kolorowe dozowniki ścienne z ramieniem dozującym do produktów Sterisol System.
SURFA'SAFE PREMIUM
Bezalkoholowy preparat w postaci aktywnej piany do dezynfekcji i mycia powierzchni oraz wszelkiego wyposażenia wrażliwego na działanie alkoholi.
Aniosyme Synergy WD
Trójenzymatyczny preparat do maszynowego mycia narzędzi, endoskopów, oprzyrządowania anestezjologicznego i innych wyrobów medycznych w myjniach-dezynfektorach i tunelach myjących.
Aniosyme XL3
Płynny, trójenzymatyczny preparat do manualnej dezynfekcji i mycia narzędzi, endoskopów i innych wyrobów medycznych.
Aniosyme Synergy MT
Trójenzymatyczny preparat do manualnego mycia narzędzi, endoskopów, oprzyrządowania anestezjologicznego i innych wyrobów medycznych.
Chlor-Clean Wipes
Inkrustowane chlorem suche chusteczki do mycia i dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni, wyposażenia, miejsc zanieczyszczonych organicznie oraz usuwania plam krwi.
Surfanios Premium
Preparat do dezynfekcji i mycia powierzchni, wyrobów medycznych i wyposażenia.
Aniosyme Prime
Trójenzymatyczny preparat w pianie do zwilżania i wstępnej dezynfekcji zanieczyszczonych narzędzi chirurgicznych i innych wyrobów medycznych
Poradnik jak stworzyć procedurę higieniczno–sanitarną w gabinecie kosmetycznym, fryzjerskim, tatuażu i odnowy biologicznej.
Zestawienie Instrukcji i Procedur - Zapobieganie Zakażeniom w Gabinecie Stomatologicznym
Zestawienie Instrukcji i Procedur to: • zebrane w jednym miejscu najaktualniejsze wytyczne higieniczne • wygodny, praktyczny segregator – możliwość wpinania i przechowywania procedur oraz protokołów
Uniwersalny dozownik łokciowy
Uniwersalny dozownik ścienny z ramieniem dozującym do butelek o poj. 500 ml i 1L.